Rādīt vairāk

Fermentu komplekss PB Serum Enzymatic Reagents

Mans atklājums estētiskās medicīnas jomā – fermentu komplekss PBSerum Enzymatic Reagents

Kāpēc ar gadiem notiek manāmas pārmaiņas uz ķermeņa un sejas? Tamdēļ, ka tauku šūnas, kas atrodas, tā saucamajās, tauku pakās, palielinās un pievelk sev ūdeni. Tauku paka kļūst smagāka, līdz ar to, palielinās gravitācijas spēka ietekme. Tā nu viss “slīd” lejup un izstiepj ādu. Kāpēc tauku šūnas palielinās? Tāpēc, ka mēs maz kustamies, lietojam neveselīgu pārtiku, piedzīvojam daudz stresa, neizguļamies, pārāk daudz ēdam un pārkožam kādus našķus, neievērojot 4-5 stundu intervālu starp maltītēm (šajā laika sprīdī pieļaujama tikai ūdens dzeršana), dzeram pārāk maz ūdens, tāpat ir arī daudzi citi individuāli faktori.

Ko darīt? Izslēgt provocējošos faktorus. Profilakse un ārstēšana – fermentu terapija ar preparātu PB Serum, kurš garantē satriecošu rezultātu! Jaunās paaudzes preparāts PB Serum Medium ir alternatīva ķirurģiskajai tauku atsūkšanai, turklāt, atlabšanas periods norit daudz ātrāk un vieglāk. Preparāts vienlīdz labi iedarbojas gan uz seju, gan uz visu ķermeni.

Efektīvi sašķeļ tauku pakas uz sejas un ķermeņa, palīdz iegūt nostieptu sejas ovālu, uzlabojas ķermeņa kontūru veidols. Ieteicams pie lokāliem tauku nogulsnējumiem uz sejas, ķermeņa, submentālajās zonās, kā arī zonās, kas slikti padodas korekcijai. Preparāts sniedz liporeduktīvu un antifibrotisku iedarbību, stimulē tauku apmaiņu, iznīcina triglicerīdus, kas palīdz samazināt tauku šūnas. Tā ir alternatīva tauku atsūkšanai.

PB Serum High spēcīgi ietekmē uz izturīgiem šķiedriem audiem, palīdzot atbrīvoties no rētām, strijām un celulīta.

PB Serum Low preparāts nodrošina drenāžas un liftinga efektu, tāpēc to lieto pat tādās delikātās vietās kā plakstiņi.

PB Serum Medium satur vislielāko lipāzes daudzumu, kas nodrošina tauku sadalīšanos un iedarbojas uz lokalizētajām tauku nogulsnēm.


Pateicoties seruma iedarbībai, vizuāli samazinās taukaudu apjoms. Izdodas piešķirt ķermenim pievilcīgu izskatu, uzlabot sejas ovālu, izlīdzināt ādas reljefu.

Ieteicams:

- lokālu tauku nogulsnējumu korekcijai uz sejas, ķermeņa, submentālajās zonās;
- zemādas tauku nogulsnējumiem ar fibromas elementiem (rētām).