Plazmoliftings

Sejas estētika - injekciju kosmetoloģijaDr. Olga Leitāne
Estētiskās medicīnas eksperts
Plazmoliftinga terapija ir dabīga procedūra, kurai pamatā ir paša pacienta asins plazmas izmantošana. Rezultātā notiek ādas reģenerācijas procesu aktivācija. Notiek ādas atjaunošanās pēc apdegumiem, operācijām. Izlīdzinās rētas, aizpildās grumbas, samazinās ādas iekaisuma procesi.

»
Kas ir plazmoliftings?

Plazmoliftings procedūra ir absolūti dabīga, jo netiek izmantotas ķīmiskas vielas, līdz ar to neizraisa alerģiju. Veicot procedūru ārsts izmanto pacienta asins plazmu, kura bagātināta ar trombocītiem. Ar injekciju palīdzību atdalītā (centrifugēta) plazma tiek ievadīta zem ādas problemātiskajās zonās. Savukārt plazma atjauno galvenās ādas šūnu funkcijas, notiek ādas reģenerācijas process, aizpildās grumbas, izlīdzinās rētas, uzlabojas ādas tonuss un turgors. Pēz plazmoliftinga procedūras uzlabojas ādas izskats, krāsa un tekstūra. Āda kļūst elastīgāka, samazinās iekaisuma procesi (akne). Plazma satur aminoskābes, vitamīnus, olbaltumus, bioloģiski aktīvas vielas aizkavē novecošanas procesus. Procedūru izmanto akne un postaknes ārstēšana. Metode ir droša, jo plazma iegūta no paša pacienta asinīm, kas nozīme, procedūra nevar radīt nesaderību un alerģiskas reakcijas.

Rezultāts saglabājas ilgi (līdz pusotram gadam). Nepieciešamības gadījumā lai uzlabot rezultātu var veikt atkārtotas injekcijas pēc 6 un 12 mēnešiem.

- Vizuāli uzlabo ādas stāvokli
- Palielina dabisko turgoru, tonusu, elastību un kontraktilitāti
- Novērš smalkas mīmikas grumbas un dziļas strukturālas krokas
- Uzlabo sejas krāsu
- Izlīdzina ādas mikroreljefu
- Noņem tumšus lokus ap acīm
- Novērš rētu izraisītas izmaiņas un padara gaišākus akne radītus plankumus
- Neitralizē pigmenta plankumus
- Nostiprina audus
- Mazina iekaisumu un kairinājumu

Plazmoliftinga terapiju izmanto arī matu augšanai un cīņai pret matu izkrišanu. Plazmoliftings aptur matu izkrišanu un veicina matu ataugšanu. Mati kļūst biezāki, veseli un rezultāts manāms jau pēc pirmās procedūras.

Pirms procedūras veikšanas ieteicams nelietot antikoagulantus, nedrīkst lietot alkoholu un taukainus produktus un 4 stundas pirms procedūras sākuma jāatturas no ēšanas un dzert vairāk ūdens.

Visbiežāk uzdotie jautājumi par plazmoliftingu

— Cik ilgi saglabājas plazmoliftinga efekts?
— Efekts saglabājas līdz 12 mēnešiem. Procedūras biežumu varēsim noteikt pēc individuālas konsultācijas. Lai uzlabot un saglabāt rezultātu var veikt atkārtotas injekcijas.
— Kam piemērota plazmoliftinga procedūra?
— Procedūra piemērota cilvēkiem ar grumbām, acīmredzamu ādas novecošanos (saules, stresa, smēķēšanas iedarbības rezultātā), sausu ādu vai ādu ar vītuma pazīmēm, atūdeņotu ādu (saules, vēja, kondicioniera iespaidā), samazinātu ādas tvirtumu un elastību.
— Kādām ķermeņa daļām veic plazmoliftinga procedūru?
— Plazmoliftingu var veikt jebkurai ķermeņa daļai (kas atrodas redzamajās vietās uz kurām iedarbojas UV saules stari un izraisa fotonovecošanos). Tomēr parasti plazmoliftingu veic plaukstu, sejas, dekoltē, kakla, roku zonās.
— Cik daudz laika aizņem plazmoliftinga procedūra?
— Plazmoliftinga procedūra parasti ilgst līdz 60 minūtem (atkarībā no ķermeņa vietas). Parasti procedūra nav sapīga un jutīga, tomēr gadījumā, kad procedūra kļūst jutīga, ādai var uzklāt lokālo (neinvazīvu) anestēziju. Pēc procedūras ir iespējams apsārtums un pietūkums - kas ir normāla ādas reakcija visiem cilvēkiem, kas drīz izzūd (1-2 dienas laikā).
— Kādi ir ierobežojumi plazmoliftinga procedūras veikšanai?
— Grūtniecība, onkoloģija, vīrusa infekcija, herpes, paaugstināta ķermeņa temperatūra, hronisko slimību saasinājumi, imunosupresīvi stāvokļi, asins sistēmas slimības, vīrushepatīts, cukura diabēts.
Cenas

Jūsu Kosmetologs
Rīga, Ausekļa iela 7
Darba laiks:
Darba dienā – no 9:00 līdz 20:00
Sestdienās – no 10:00 līdz 19:00
Svētdienās – pēc vienošanās

Pieraksts pie administratora:
+371 20 750 750 (zvanot vai rakstot WhatsApp)

Konsultāciju (privāts) tālr.: +371 29 669 520
WhatsApp: mssg.me/kosmetologs
Messenger: m.me/kosmetologs
E-pasts: olgaleitane@gmail.com
Instagram: jusukosmetologs
Facebook: Jūsu Kosmetologs
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), botulīna toksīna (botoksa) injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), botulīna toksīna injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.