Plazmoterapija

Sejas estētika - injekciju kosmetoloģijaDr. Olga Leitāne
Estētiskās medicīnas eksperts
Saviem pacientiem es labprāt rekomendēju šo procedūru. Neviens stimulators nesatur tik daudz svarīgas barības vielas un nenodrošina tik spēcīgu reģenerācijas impulsu kā cilvēka asins plazma. Terapiju sauc arī par plazmoterapiju (ārstēšana ar plazmu, kas ir bagātināta ar trombocītiem).

»

Plazmoliftings estētiskajā medicīnā

Ar trombocītiem bagātināto plazmu iegūst no pacienta paša asinīm, ko pakļauj centrifugēšanai. Procedūra ir pilnībā nekaitīga un izslēdz alerģijas iespējamību (jo tiek izmantota pacienta paša plazma). No pacienta paņemtas asinis novieto speciālajā mēģenē ar heparīnu. Plazmu iegūst pēc vienreizējas asins centrifugēšanas. Pēc tam to ievada tajos ķermeņa apvidos, kuros ir nepieciešama stimulēšana vai ādas audu atjaunošana (piemēram, sejas ādas zonas, traumētie laukumi, striju apvidi utt.). Ārstēšanas seanss ilgst 40-60 minūtes.

- Vizuāli uzlabo ādas stāvokli
- Palielina dabisko turgoru, tonusu, elastību un kontraktilitāti
- Novērš smalkas mīmikas grumbas un dziļas strukturālas krokas
- Uzlabo sejas krāsu
- Izlīdzina ādas mikroreljefu
- Noņem tumšus lokus ap acīm
- Novērš rētu izraisītas izmaiņas un padara gaišākus akne radītus plankumus
- Neitralizē pigmenta plankumus
- Nostiprina audus
- Mazina iekaisumu un kairinājumu


Cenas

Jūsu Kosmetologs
Rīga, Ausekļa iela 7
Darba laiks:
Darba dienā – no 9:00 līdz 20:00
Sestdienās – no 10:00 līdz 19:00
Svētdienās – pēc vienošanās

Pieraksts pie administratora:
+371 20 750 750 (zvanot vai rakstot WhatsApp)

Konsultāciju (privāts) tālr.: +371 29 669 520
WhatsApp: mssg.me/kosmetologs
Messenger: m.me/kosmetologs
E-pasts: olgaleitane@gmail.com
Instagram: jusukosmetologs
Facebook: Jūsu Kosmetologs
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), botulīna toksīna (botoksa) injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), botulīna toksīna injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.