Aparātkosmetoloģija

Aparātu kosmetoloģija - sejas estētiska kosmetoloģijaDr. Olga Leitāne
Estētiskās medicīnas eksperts
Savā praksē estētiskajā kosmetoloģijā es izmantoju Viora V20, PRISTINE, Infusion jaunākās paaudzes platformu. Aparāts dod iespēju likvidēt gan nevēlamus veidojumus uz ādas, gan veikt sejas ādas atjaunošanas procedūras. Frakcionēta ādas atjaunošana RF, grumbu slīpēšana, striju, pigmentācijas, akne, asinsvadu ārstēšana, fotoepilācija IPL un cits.

»
Fakts – mūsdienu kosmetoloģijas centros vajadzētu būt vismodernākajām tehnoloģijām klientu vajadzību apmierināšanai. Daudzfunkcionāla platforma Viora V20 (Izraēla) piedāvā plašu tehnoloģiju klāstu daudzu estētisko problēmu risināšanai:

- Frakcionēta ādas atjaunošana RF
- Grumbu slīpēšana
- Striju, akne ārstēšana
- Fotoatjaunošana
- Fotoepilācija IPL
- Asinsvadu, pigmentu noņemšana
- Figūras koriģēšanā (RF liftings)
- Celulīta ārstēšanā

Rezultāts būs pamanāms jau pēc pirmās procedūras, bet atjaunojošais efekts palielināsies vēl 3-6 mēnešu garumā un saglabāsies vidēji līdz 2 gadiem.

Platformā Viora tiek izmantotas modernas patentētas tehnoloģijas, kas ļauj ātri, droši un nesāpīgi nodrošināt maksimāli efektīvus rezultātus. Viora protokoli un kombinētas tehnoloģijas nodrošina maksimālu efektu, kā arī minimālo rehabilitācijas laiku. V20 platforma ir drošība, daudzpusība, funkcionalitāte un procedūru pielāgojamība klientu vajadzībām. Ierīce tika atzīta par labāko estētiskas kosmetoloģijas jomā 2018. gadā ASV.
Kas ir aparātu kosmetoloģija?
Viora V20 ierīce ietver 4 uzgaļus sejai un ķermenim:

V-FR (SVC ™) - frakcijas RF jaunākās paaudzes ierīce, kas paredzēta pulēšanai, atjaunošanai un akne izraisīto problēmu ārstēšanai. Izmanto novatorisku, patentētu SVC ™ tehnoloģiju (pārslēgšana- vakuums- dzesēšana), kas nodrošina nepārtrauktu iekļūšanas dziļuma kontroli un ļauj noteikt vēlamo rezultātu. Ietver 3 tehnoloģijas: ablatīva, neablatīva, kombinēta. Tiek piemērota sejai un ķermenim
V-ST - neinvazīva Bi-polar RF tehnoloģija sejas un ķermeņa ādas nostiepšanai. Uzgalis ādas nostiepšanai, kurā tiek izmantota patentēta СORE tehnoloģija ar trim atsevišķiem radiofrekvenču kanāliem un ceturto kanālu, kas ietver visus trīs režīmus, lai nodrošinātu lielāku iedarbības dziļumu un kontroli.Tiek izmantota patentēta tehnoloģija ar 4 radiofrekvenču kanāliem, lai regulētu iedarbības dziļumu un nodrošinātu kontroli.
V-IPL - (PCR ™) – jebkura matu tipa noņemšana, atjaunošana un jebkura ādas tipa pilna spektra ārstēšana, ieskaitot asinsvadu problēmas, defektus un pinnes. 3 impulsu konfigurācijas: vienreizējs impulss, multi-impulss, paātrināts impulss. -IPL ir pieci rezerves filtri, kas nodrošina jebkura ādas tipa pilna spektra ārstēšanu.
V-Form - RF tehnoloģiju zelta standarts figūras koriģēšanā (liftings) un celulīta ārstēšanā. Papildināta ar pulsējošu vakuuma iedarbību, kas palielina efektu. Komplektā ir divi dažādu izmēru aplikatori sejai un ķermenim. 3 radiofrekvenču kanāli. Uzgalis darbam uz ķermeņa un sejas. Papildu vakuuma iedarbība palielina efektu. Atrisina ādas nostiepšanas un figūras korekcijas problēmas.
Viora V20 procedūras īpatnības:

- Neviendabīga, blāva ādas krāsa
- Paplašinātas poras
- Nelīdzena ādas virsma
- Akne izraisītas rētas
- Pigmentācijas traucējumi
- Sīkas grumbiņas
- Tonusa trūkums ādā
- Sausa, plāna āda, strijas, rētas
Procedūras indikācijas:
Procedūras kontrindikācijas:
- Svaigs iedegums
- Paaugstināta jutība pret fotoniem
- Ādas saslimšanas
- Neparastas vīrusu infekcijas
- Smagas somatiskas saslimšanas
- Onkoloģiskas saslimšanas
- Grūtniecība un laktācijas periods
- Cukura diabēts dekompensācijas stadijā
Rezultāti

Pielietošanas jomas:

- Ādas izmaiņu profilakse vecuma dēļ (grumbiņas, ādas turgora un tonusa samazināšanās, sejas ovāla izmaiņas);
- Rētu korekcija pēc akne un pinņu izraisītajām problēmām;
- Ādas struktūras uzlabošana un kosmētisko defektu novēršana;
- Iespēja veikt ādas apstrādi kakla un dekoltē joslā;
- Absolūti droša jutīgai ādai;
- Procedūru var veikt uz ādas, kas ir nosauļota vai ar pigmentiem;
- Minimālais rehabilitācijas laiks ar maksimālu efektu.
Viora V20
Ierīcēs tiek izmantotas patentētas tehnoloģijas. Uzņēmuma produkcija tiek izplatīta vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē. Ierīces ir ieguvušas vairākus apbalvojumus visā pasaulē, tostarp ASV, kategorijā "Gada labākā iekārta".
Cenas

Jūsu Kosmetologs
Rīga, Ausekļa iela 7

Darba laiks:
Darba dienā – pēc pieraksta
Se. - Sv. – pēc vienošanās

Pieraksts pie administratora:
+371 20 750 750 (zvanot vai rakstot WhatsApp)

Sociālie tīkli:
Messenger: m.me/kosmetologs
Instagram: jusukosmetologs
Facebook: Jūsu Kosmetologs
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), botulīna toksīna (botoksa) injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), b-toksīna injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.