Mikroadatu RF-liftings

Mikroadatu radiofrekvences RF liftings
ar programmējamu adatu dziļumu


Dr. Olga Leitāne
Dermatoloģe
Savā praksē estētiskajā kosmetoloģijā izmantoju jaunākās paaudzes Endymed ierīci. Procedūra piemērota smalko mīmikas līniju un grumbu, aknes rētu ārstēšanai un vispārēja ādas tonusa uzlabošanai.

»
Mikroadatu RF liftings
Procedūras būtība ir mikroadatu radiofrekvences dziļa audu uzsilšana, kas stimulē kolagēna un elastīna ražošanu. Mikroadatu RF veicina fibroblastu šūnu aktivizēšanos un nodrošina ādas tonusu un elastību. Nostiprina sejas un ķermeņa kontūras, samazina grumbas. Procedūra nodorošina ķermeņa atjaunošanās procesus un efektīvi cīnas pret strijam, ka arī to izmanto nokarenas ādas vēdera likvidēšanai pēc dzemdībām vai straujas liekā svara zaudēšanas.

Procedūras laikā adatas iekļūst dziļajos dermas slāņos un pārraida RF enerģiju, kas koncentrējas uz adatas galā. Ar šādu ādas bojājumu, vienlaikus kontrolējot īslaicīgu dermas slāņu uzsildīšanu, tiek sintezēts jauns kolagēns un elastīns. Rezultātā āda tiek atjaunota. Kolagēns piešķir ādai labu turgoru, tāpēc kolagēna sintēzes stimulācija palīdz izlīdzināt krunciņas un ādas toni, mazināt saules radītos fotonovecošanās procesus.Metode sastāv no ādas caurduršanas ar speciālām sterilām, apzeltītām mikroadatam kopā ar vienlaicīgu radiofrekvences termolīzi, ko efektivitātes ziņā var salīdzināt tikai ar plastisko ķirurģiju vai ādas korekcijas lāzera metodēm. Izmantojot īpašas sterilas uzgaļus ar plānākajām apzeltītajām adatām, ārsts kontrolētā veidā bojā ādu noteiktā dziļumā, savukārt RF enerģija izraisa ādas kolagēna frakcionētu radiofrekvenču koagulāciju.

Procedūras indikācijas:

- rētas un strijas;
- grumbas uz sejas;
- grumbas uz kakla;
- grumbas dekoltē zonā;
- ar vecumu saistītas ādas izmaiņas;
- dubultzods;
- nevienmērīgs ādas reljefs, tonus;
- hiperpigmentācija;
- nokareni, noslīdējuši vaigi.
Procedūrai ir rehabilitācijas periods. Pēc procedūras ir neliels apsartums, pietūkums, kas izzūd 1-3 dienu laikā pēc procedūras.

HIFU procedūru veic mūsu sertificētie speciālisti (ar medicīnisko izglītību):
Ārsts, dermatologs
Kosmetiķe
Dr. Olga Leitāne
Aleksandra Mamonova
Kosmetiķe
Marija Stepanova
Cena Mikroadatu RF liftings procedūra:

Mikroadatu RF procedūras rezultāti

Jūsu Kosmetologs
Rīga, Ausekļa iela 7

Darba laiks:
Darba dienā – pēc pieraksta
Se. - Sv. – pēc vienošanās

Pieraksts pie administratora:
+371 20 750 750 (zvanot vai rakstot WhatsApp)

Sociālie tīkli:
Messenger: m.me/kosmetologs
Instagram: jusukosmetologs
Facebook: Jūsu Kosmetologs
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), botulīna toksīna (botoksa) injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), b-toksīna injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.