Biorevitalizācija

Sejas estētika - injekciju kosmetoloģijaDr. Olga Leitāne
Estētiskās medicīnas eksperts
Biorevitalizācija ir viena no vispieprasītākām procedūram estetiskajā medicīnā. Tā ir augstefektīva un inovatīva metode, ādas dziļā mitrināšana bez ķirurģiskas iejaukšanās, ar kuras palīdzību atjauno hialuronskābes deficītu, kas savukārt atjauno un aizsārgā ādu. Veicot biorevitalizācijas procedūras ikdenas darbā par to pārliecinos katru reizi, jo tiek izmantoti visdrošākie preparāti Neauvia, Fillervit, Filorga, Profhilo un citi.

»
Kas ir biorevitalizācija?
Biorevitalizācija ir estētiskās medicīnas injekciju metode, ar kuras palīdzību notiek ādas dziļā mitrināšana bez ķirurģiskas iejaukšanās izmantojot hialuronskābe. Biorevitalizācijas procedūra sniedz ātru efektu, risinot uzreiz vairākas problēmas. Ar tās palīdzību tiek aizpildīta dermas slāņa starpšūnu matrica, kas stimulē fibroblastus (atjauno un paātrina kolagēna un elastīna šķiedru sintēzi, kas atbild par ādas elastīgumu un skaistu sejas ovālu).

Hialuronskābe ir saistaudu galvenais struktūrelements, dabisks komponents, kas piemīt ādai, ar to palidzību organismā noris daudzi svarīgi procesi, jo hialuronskābe uztur ādā mitrumu, kā arī hialuronskābe ir lielisks antioksidants. Tā hidratē ādu, atjauno tās krāsu, elastību un tonusu, kā arī novērš līniju un grumbu rašanos, piešķir ādai starojumu.

Biorevitalizācija likvidē grumbas, uzlabo ādas krāsu, izlīdzina tās reljefu, nevēlamas krokas un ādas ļenganumu, samazina hiperpigmentācijas intensitāti un palīdz ārstēt rētas un strijas. Nobriedušai ādai pamazām parādās šīs noderīgās skābes deficīts, to nepieciešams atjaunot.
Visbiežāk uzdotie jautājumi par Biorevitalizāciju

— Kam piemērota biorevitalizācijas procedūra?
— Procedūra piemērota cilvēkiem ar grumbām, acīmredzamu ādas novecošanos (saules, stresa, smēķēšanas iedarbības rezultātā), sausu ādu vai ādu ar vītuma pazīmēm, atūdeņotu ādu (saules, vēja, kondicioniera iespaidā), samazinātu ādas tvirtumu un elastību.
— Cik ilgi saglabājas biorevitalizācijas procedūras efekts?
— Efekts saglabājas līdz 6 mēnešiem. Savukārt vecāka gadagājuma klientiem līdz 4 mēnešiem. Lai sasniegtu maksimāli efektīvu rezultātu, procedūru ieteicams veikt vismaz divas reizes gadā. Taču procedūras biežumu varēsim noteikt pēc individuālas konsultācijas. Parasti biorevitalizācijasa kurss sastāv no 3-5 procedūrām, ar 2-4 nedēļu intervālu starp procedūram.
— Kādām ķermeņa daļām veic biorevitalizācijas procedūru?
— Biorevitalizāciju var veikt jebkurai ķermeņa daļai (kas atrodas redzamajās vietās uz kurām iedarbojas UV saules stari un izraisa fotonovecošanos). Tomēr biorevitalizācijas procedūru parasti veic plaukstu, sejas, dekoltē, kakla, apakšdelmu zonās.
— Cik daudz laika aizņem biorevitalizācijas procedūra?
— Biorevitalizācijas procedūra parasti ilgst no 30 līdz 60 minūtem (atkarībā no ķermeņa vietas). Parasti procedūra nav sapīga un jutīga, tomēr gadījumā, kad procedūra kļūst jutīga, ādai var uzklāt lokālo (neinvazīvu) anestēziju. Pēc procedūras ir iespējams apsārtums un pietūkums - kas ir normāla ādas reakcija visiem cilvēkiem, kas drīz izzūd (1-2 dienas laikā).
— Kādi ir ierobežojumi biorevitalizācijas procedūras veikšanai?
— Grūtniecība, onkoloģija, vīrusa infekcija, herpes, paaugstināta ķermeņa temperatūra, porfīrija, nosliece uz keloīdu rētu veidošanos, hronisko slimību saasinājumi, paaugstināta jutība pret preparātu.
Biorevitalizāciju veic mūsu sertificētie speciālisti (ar medicīnisko izglītību):
Ārsts dermatologs, venerologs
Ā.p.id. 10000046147
Kosmetiķe
Ā.p.id. 66650053095
Dr. Olga Leitāne
Aleksandra Mamonova
Kosmetiķe, medicīnas māsa
Ā.p.id. 45590023464
Marija Stepanova
Cenas

Jūsu Kosmetologs
Rīga, Ausekļa iela 7

Darba laiks:
Darba dienā – pēc pieraksta
Se. - Sv. – pēc vienošanās

Pieraksts pie administratora:
+371 20 750 750 (zvanot vai rakstot WhatsApp)

Sociālie tīkli:
Messenger: m.me/kosmetologs
Instagram: jusukosmetologs
Facebook: Jūsu Kosmetologs
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), botulīna toksīna (botoksa) injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), b-toksīna injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.