Lāzerepilācija

Aparātu kosmetoloģija - apmatojuma likvidēšana

Dr. Olga Leitāne
Estētiskās medicīnas eksperts
Savā praksē estētiskajā kosmetoloģijā izmantoju jaunākās paaudzes Asclepion Mediostar Monolith (Vācija) diožu lāzerepilācijas aparātu. Praktiski nesāpīga lāzera epilācija ar pašu spēcīgāko, no tirgū esošajām sistēmām - līdz 5000 W ar darba laukuma platību 10cm2! Aparāts ir pirmais un vienīgais Latvijā.

»
Lāzerepilācija ir pati efektīvākā matiņu likvidēšanas metode. Mūsdienu kosmetoloģijas centros vajadzētu būt vismodernākajām tehnoloģijām klientu vajadzību apmierināšanai. Lāzeriekārta Asclepion Mediostar Monolith (Vācija) ir drošākais un efektīvākais veids, kā apstādināt matiņu augšanu.

Lāzerepilācija ir matiņa folikulas iznīcināšana ar gaismas staru. Tikai lielas jaudas un noteikta viļņa garuma stars var iznīcināt matiņu uz ilgāku laiku. Lāzeriekārtas darbības pamatā ir dažāda garuma gaismas viļņi, kas visefektīvāk spēj iedarboties uz visām tipa apmatojuma un visām 3 svarīgajām anatomiskajām daļām - matu sakni, matu sīpoliņu un tauku dziedzeriem.

- procedūra ir droša un nesāpīga
- dzesēšanas sistēma aizsargā ādas virsmu
- var veikt visu gadu (arī vasarā)
- efektīva jebkura tipa ādai un apmatojumam
- ļauj likvidēt pat gaišus un plānus matiņus
- ilglaicīgs rezultāts


Maksimālo rezultātu var sasniegt pēc lāzerepilācijas kursa - nepieciešams vidēji 6-8 procedūras, kuras tiek veiktas ar intervālu (1-2 mēn.). Procedūru skaits ir individuāls un atkarīgs no hormonālā fona stāvokļa, melanīna daudzuma matos.


Lāzerepilācija
Lāzerepilācija ar Asclepion Mediostar Monolith sejai un ķermenim:

Monolith L - diožu tehnoloģija ar dubultu impulsa garumu 810/940 nm. garantē drošu rezultātu visiem ādas tipiem. Ar jaudu līdz 5000 W lazēra platību līdz 10 cm2 nodrošina efektīvu folikulu iznīcināšanu. Aparātam ir dzesēšanas sistēma, kas mazinā ādas kairinājumu. Neticams pstrādes ātrums (20 Hz) ļauj veikt procedūras daudzreiz ātrāk un efektīvāk.
Kas ir jāzina par lāzerepilācijas procedūru?

Pirms procedūras:

Uz lāzerepilācijas procedūru ir jāierodas ar tīru ādu, pirms lāzerepilācijas nelietot spirtu saturošus losjonus. Vienu nedēļu pirms lāzerprocedūras nepieciešams izvairīties no sauļošanās vai lietojiet saules aizsargkrēmus ar aizsardzības faktoru SPF 30+. Nav rekomendēts raust un epilēt matiņus ar vasku vismaz mēnesi pirms procedūras. Divas dienas pirms lāzerepilācijas procedūras apmatojums obligāti ir jānoskuj (uz sejas nav nepieciešams skūt matiņus).

Pēc procedūras:

Svarīgi ievērot specialista ieteikto procedūru grafiku un visus noteikumus lāzerepilācijas veikšanai. Piemēram, trīs dienas pēc lāzerepilācijas nelietot preparātus ar kairinošām vielām, piemēram, glikolskābi, spirtu saturošus losjonus. Divas dienas pēc procedūras nav rekomendēts apmeklēt saunu, pirti, neiet karstā vannā, nepeldēties baseinā vai atklātās ūdenstilpnēs. Uzreiz pēc procedūras atteikties no saules peldēm, solārija apmeklēšanas - jālieto saules aizsargkrēmus SPF 30+.

Pēc viena mēneša lāzerepilācija ir jāatkārto. Lai atbrīvotos no nevēlamā apmatojuma, vidēji nepieciešams veikt 6-8 procedūras. Tomēr nepieciešamo procedūru skaits ir individuāls un atkarīgs no dažādiem faktoriem. Lai atbrīvotos no tumšiem matiem, nepieciešams mazāks lāzerepilācijas procedūru skaits. Jo matiņi ir plānāki un gaišāki, jo nepieciešamo lāzerepilācijas procedūru skaits būs lielāks.

Kontrindikācijas lāzerepilācijas veikšanai:


Lāzerepilāciju neveic grūtniecēm, māmiņām, kas baro ar krūti. Ja apstrādājamā zonā ir aktīva herpes vīrusu infekcija, hormonāli traucējumi, atsevišķu medikamentu lietošanas laikā. Ādai jābūt veselai, bez iekaisuma pazīmēm.
Lāzerepilāciju veic mūsu sertificētie speciālisti:
Ārste, kosmetoloģe-dermatoloģe
Kosmetiķe
Dr. Olga Leitāne
Aleksandra Mamonova
Kosmetiķe
Marija Stepanova
Cenas uz lāzerepilāciju:

- Uzacis
- Augšlūpa
- Zods (priekša)
- Baķenes
- Rokas (plaukstas)
- Paduses (abas)
- Vēdera līnija
- Kakls
- Visa seja
- Apakšdelms (līdz elkonim)
- Rokas virs elkoņa
- Krūtis dekoltē
- Jostas zona
- Vēders (pilns)
- Sēža
- Klasisks bikini
- Roka visā garumā
- Gurni (ieskaitot ceļgalus)
- Apakšstilbi (ieskaitot ceļgalus)
- Visa mugura
- Bikini dzīļais (pilnais)
Zona S
Cena 29 €
Zona M
Cena 69 €
Cena 49 €
Zona L
Lāzerepilācijas rezultāti

Lāzerepilācijas procedūras būtība:

Lāzers rada lielas jaudas viena viļņa garuma gaismu un darbojas pēc selektīvās fototermolīzes principa, precīzi iznīcina mata folikulu un apkārtējās šūnas no kurām veidojas matiņa pamatne. Datorizēta programma ļauj izvēlēties katram klientam individuāli piemērotus parametrus. Apstrādājamā zonā ārsts uzklāj maigas tekstūras caurspīdīgu gēlu, kas atvieglo lāzera ierīces pārvietošanu pa ādu, tādējādi paaugstinot procedūras efektivitāti, kā arī novērš lāzera kaitīgo ietekmi uz ādu. Pēc procedūras ar lāzeru apstrādātajā apgabalā speciālists uzklāj ādu mīkstinošu, nomierinošu krēmu.
Asclepion Mediostar Monolith
Ierīcēs tiek izmantotas patentētas tehnoloģijas. Uzņēmuma produkcija tiek izplatīta vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē. Ierīces ir ieguvušas vairākus apbalvojumus visā pasaulē, tostarp Vācijā kategorijā "Gada labākā iekārta".
Jūsu Kosmetologs
Rīga, Ausekļa iela 7

Darba laiks:
Darba dienā – pēc pieraksta
Se. - Sv. – pēc vienošanās

Pieraksts pie administratora:
+371 20 750 750 (zvanot vai rakstot WhatsApp)

Sociālie tīkli:
Messenger: m.me/kosmetologs
Instagram: jusukosmetologs
Facebook: Jūsu Kosmetologs
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), botulīna toksīna (botoksa) injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), b-toksīna injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.