Pīlingi

Ķīmiskais pīlings - sejas estētiska kosmetoloģijaDr. Olga Leitāne
Estētiskās medicīnas eksperts
Atkarībā no sagaidāma efekta piedāvājumā ir dažadi pīlingi. PRX-T33® ķīmiskais pīlings, AHA augļskābes, glikolskabes, salicilskābes, jessners pīlings. Pīlingi stimulē ādu aktīvo atjaunošanu un reģenerēšanu. Savā praksē izmantoju dažādus pīlinga veidus, viens no tiem ir ķīmiskais pīlings PRX T33, kas nodrošina ātru un efektīvu rezultātu. Pīlings attīra poras, tonizē dermas dziļo slāni, ādai uzlabojas asinsrite, tekstūra, sejas ovāls, atjaunojošs efekts. Šo procedūru rekomendēju ādas novecošanās un hiperpigmentācijas gadījumā, ka arī (acne) piņņu novēršanai.

»
Pīlings ir ādas attīrīšanas procedūra, kas samazina poras, dod liftinga efektu, padara ādu gaišāku. Pie tam pati procedūra ir nesāpīga un tai nav rehabilitācijas perioda. Ķīmiskais pīlings piemērots visiem ādas tipiem, kas dod ādai spilgtu efektu pēc pirmās procedūras.

Efekts saglabājas ilgu laiku. Ķīmisko pīlingu var veikt visu gadu garumā (nav sezonāla ierobēžojuma). Procedūru izmanto arī ādas fotonovecošanās profilaksei, kas samazina krunciņas, ārstē rētas un akne, atjauno ādas krāsu un tekstūru.
Kas ir ķīmiskais pīlings?
PRX-T33 pīlings un apmacībās

PRX-T33 ir ļoti efektīva procedūra un šodien tirgū ļoti pieprasīta, līdz ar to skaistumkopšanas speciālistam būtu vēlams šo procedūru izmantot savā praksē.

Esmu sertificēta starptautiskā trenere PRX-T33 no Itālijas kompanijas WiQo med. Regulāri piedalos ikgadējos starptautiskos kongresos, semināros un apmācībās kursos visā pasaulē. Ja Jums nepieciešama papildus informācija par šo prodūktu vai apmācība - droši rakstiet un es būšu priecīga Jums palīdzēt!
PRX-T33
PRX-T33 procedūras Master-Class (Helsinki, Finland) Olga Leitāne
Visbiežāk uzdotie jautājumi par ķīmiskiem pīlingiem

— Cik ilgi saglabājas ķīmiska pīlinga procedūras efekts?
— Efekts saglabājas līdz 3 mēnešiem. Procedūru nedrikst veikt biežāk reizi nedeļā. Aknes gadījumā būs nepiecišamas procedūru kurss, kurā ietilpst kopā līdz 5 procedūram, kas nodrošinam ilgstošu un iztektu efektu. Fotonovecošanās gadījumā 2-5 procedūras, striju gadījumā 10 procedūras, pigmentācijas gadījumā 1 procedūra reizi menesī kamēr problēma nepazūd. Konkrētais laiks nosakāms konsultācijas laikā atkarībā no ādas individuālajām īpatnībām.
— Kam piemērota ķīmiska pīlinga procedūra?
— Ķīmiskie pīlingi piemēroti cilvēkiem ar acīmredzamu ādas novecošanos (saules, stresa, smēķēšanas iedarbības rezultātā), ar grumbām, ādas pigmentācijas, ļenganas, atrofisko rētu, striju, aknes gadījumā.
— Kādām ķermeņa daļām veic pīlinga procedūru?
— Pīlingus veic sējas ādai (kas atrodas redzamajās vietās uz kurām iedarbojas UV saules stari un izraisa fotonovecošanos).
— Cik daudz laika aizņem ķīmiska pīlinga procedūra?
— Procedūra parasti ilgst līdz 30-60 minūtem. Parasti procedūra nav sapīga un jutīga.
— Kādi ir ierobežojumi ķīmiska pīlinga procedūras veikšanai?
— Grūtniecība, nesen veikta radioterapija, onkoloģija, vīrusa infekcija, herpes, paaugstināta ķermeņa temperatūra, porfīrija, hronisko slimību saasinājumi, herpes saasinājums, individuāla preperāta nepanesamība, vaļējas brūces, ādas iekaisums.
Rezultāti

Cenas

Jūsu Kosmetologs
Rīga, Ausekļa iela 7
Darba laiks:
Darba dienā – no 9:00 līdz 20:00
Sestdienās – no 10:00 līdz 19:00
Svētdienās – pēc vienošanās

Pieraksts pie administratora:
+371 20 750 750 (zvanot vai rakstot WhatsApp)

Konsultāciju (privāts) tālr.: +371 29 669 520
WhatsApp: mssg.me/kosmetologs
Messenger: m.me/kosmetologs
E-pasts: olgaleitane@gmail.com
Instagram: jusukosmetologs
Facebook: Jūsu Kosmetologs
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), botulīna toksīna (botoksa) injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), b-toksīna injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.