HIFU procedūra

SMAS liftings - pazodes un kakla mīksto
audu nostiprināšanai


Dr. Olga Leitāne
Dermatoloģe
Savā praksē estētiskajā kosmetoloģijā izmantoju jaunākās paaudzes JEISYS UlTRACELL Q+ ierīci. Metode palīdz sejas ādas liftinga (pacelšanas) efekta iegūšanai bez ķirurģiskas iejaukšanās un ilgstoša rehabilitācijas perioda. Perfektā rezultāta noslēpums, atbrīvojoties no dubultzoda.

»
HIFU (augstas intensitātes fokusēta ultraskaņa) ir metode sejas ādas liftinga (pacelšanas) efekta iegūšanai bez ķirurģiskas iejaukšanās un ilgstoša rehabilitācijas perioda. Efekts ir pamanāms gandrīz uzreiz un nav nepieciešams procedūru kurss. Procedūru pēc nepieciešamības vēlams atkārtot pēc 6 mēnešiem lai sasniegtu maksimālo rezultātu. SMAS-liftinga efekts pieaug (kumulatīvais efekts), jo procesi organismā notiek pakāpeniski. Un tas nozīmē, ka maksimālais rezultāts parādīsies aptuveni 3 mēnešu laikā.

HIFU izmanto pazodes un kakla mīksto audu nostiprināšanai. HIFU procedūra ļauj sasniegt tos ādas slāņus, kuriem agrāk varēja piekļūt tikai ķirurgs. Strādājot SMAS līmenī, speciālists ar ultraskaņas viļņu palīdzību nostiprina ādas karkasu. ULTRACELL Q+ iedarbojas uz ādas vidējo slāni ar fokusētu ultraskaņu līdz 1,5-4,5mm dziļumam. Itekmētā dziļumā veidojas koagulācijas punkti pēc termāla ietekmes, stimulējot audos atjaunošanās procesus. Pēc procedūras veidojas jaunas kolagēna un elastīna šķiedras, nostiprinas sejas ovāls, palielinas ādas blīvums. Reģenerācija process sākas procedūras laikā un turpinās pēc procedūras.
HIFU procedūra (SMAS liftings)

Regenerācijas process sadalīts uz fāzem un ilgst no 2 dienam līdz pat gadam. Reģenerācijas sadzīšanas fāze ilgst 2-3 dienas. Pēc tam otrā fāze ilgst līdz trim mēnešiem, kad formējas jauns kolagēns un rezultāts kļūst redzams. Trešajā reģenerācijas fāze ilgst līdz gadam pēc procedūras. Turpinās kolagēna izveide, sejas karkas iegūst struktūru kas ir galarezultāts. Ādas slāņu struktūras reģenerācijas rezultātā uzlabojas zemādas muskulatūras tonuss, parādās liftings un atjaunojas ādas struktūra.Procedūrai nav nepieciešams rehabilitācijas periods, jūs uzreiz pēc procedūras varat atgriezties ierastajā dzīves ritmā.

JEISYS UlTRACELL Q+ ievieš jaunu lineāro HIFU tehnoloģiju. Tas pirmo reizi tika prezentēts 2019. gadā un tam joprojām nav analogu. Lineārā tehnoloģija, atšķirībā no point HIFU tehnoloģijas, ļauj apstrādāt līdzīgu laukumu 3 reizes ātrāk, pārklājot to vienmērīgi, bez atstarpēm.
Kādas problēmas risina HIFU procedūra?Procedūra efektīvi risina problēmas:

- dubultzods,
- ādas tonusa zudums, ļenganums, grumbas, rievas;
- gravitācijas ptoze, izplūdis sejas ovāls;
- novecošanās pazīmes;
- ķermeņa ādas elastības zudums un ļenganums;
- sejas, ķermeņa un dekoltē zonas audu deformācija;
- maisiņi zem acīm.


SMAS facelift procedūras efekts:

- grumbas tiek izlīdzinātas;
- tiek nostiprināts sejas ovāls;
- notiek ādas nostiepšana (liftinga) efekts.

SMAS facelift procedūras efekts:

- tauku biezuma samazināšana;
- celulīta izskata mazināšana;
- izteiktāku figūras kontūru veidošana;
- ādas un audu nostiepšana
Šī ierīce ir sertificēta:
- CE un FDA (ASV)


HIFU procedūru veic mūsu sertificētie speciālisti (ar medicīnisko izglītību):
Ārsts, dermatologs
Kosmetiķe
Dr. Olga Leitāne
Aleksandra Mamonova
Kosmetiķe
Marija Stepanova
Cenas uz HIFU procedūru:

HIFU procedūras rezultāti

Jūsu Kosmetologs
Rīga, Ausekļa iela 7

Darba laiks:
Darba dienā – pēc pieraksta
Se. - Sv. – pēc vienošanās

Pieraksts pie administratora:
+371 20 750 750 (zvanot vai rakstot WhatsApp)

Sociālie tīkli:
Messenger: m.me/kosmetologs
Instagram: jusukosmetologs
Facebook: Jūsu Kosmetologs
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), botulīna toksīna (botoksa) injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), b-toksīna injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.