Mezoterapija

Sejas estētika - injekciju kosmetoloģijaDr. Olga Leitāne
Estētiskās medicīnas eksperts
Savā praksē mezoterapijas procedūru pielietoju dažādu estētisko problēmu novēršanai. Tā ir inovatīva un efektīva metode kas atjauno un stimulē ādas šūnas. Tā ir daudz efektīvāka nekā krēmu vai losjonu izmantošana, jo preparāts tiek ievadīts tieši vajadzīgā vietā. Pēc procedūras aktivizējas apmaiņas procesi, veidojas jaunas kolagēna šūnas, uzlabojas mikrocirkulācija.

»

Kas ir mezoterapija?

Mezoterapija ir ārstnieciskā procedūra ar kuru palidzību ādā ar injekciju palīdzību ievada preparātu problemātiskajā zonā. Preparāts vai aktīvo vielo kokteilis tiek izvēlēts atkarībā no esošās problēmas.

Mezoterapijia risina daudzas problēmas - grumbas, pigmentācija, pārmērīgs sausums, riņķi zem acīm, poru paplašināšanās, kuperoze, ādas elastīguma zaudēšana, ādas hiperpigmentācija, novecošanās pazīmju parādīšanās, matu izkrišana un citas. Kā arī procedūru izmanto fotonovecošanas profilaksei, ādas atjaunošanai pēc atrašanās intensīvu saules staru iedarbībā.
Visbiežāk uzdotie jautājumi par mezoterapiju

— Cik ilgi saglabājas mezoterapijas procedūru efekts?
— Efekts saglabājas līdz 12 mēnešiem. Savukārt vecāka gadagājuma klientiem līdz 6 mēnešiem. Lai sasniegtu maksimāli efektīvu rezultātu, procedūru ieteicams veikt divas reizes gadā. Taču procedūras biežumu varēsim noteikt pēc individuālas konsultācijas. Parasti biorevitalizācijasa kurss sastāv no 4-6 procedūrām.
— Kam piemērota mezoterapijas procedūra?
— Procedūra piemērota cilvēkiem ar grumbām, acīmredzamu ādas novecošanos (saules, stresa, smēķēšanas iedarbības rezultātā), sausu ādu vai ādu ar vītuma pazīmēm, atūdeņotu ādu (saules, vēja, kondicioniera iespaidā), samazinātu ādas tvirtumu un elastību.
— Kādām ķermeņa daļām veic mezoterapijas procedūru?
— Mezoterapiju var veikt jebkurai ķermeņa daļai (kas atrodas redzamajās vietās uz kurām iedarbojas UV saules stari un izraisa fotonovecošanos). Tomēr procedūru parasti veic plaukstu, sejas, dekoltē, kakla, apakšdelmu zonās.
— Cik daudz laika aizņem mezoterapijas procedūra?
— Mezoterapijas procedūra parasti ilgst no 30 līdz 60 minūtem (atkarībā no ķermeņa vietas). Parasti procedūra nav sapīga un jutīga, tomēr gadījumā, kad procedūra kļūst jutīga, ādai var uzklāt lokālo (neinvazīvu) anestēziju. Pēc procedūras ir iespējams apsārtums un pietūkums - kas ir normāla ādas reakcija visiem cilvēkiem, kas drīz izzūd (1-2 dienas laikā).
— Kādi ir ierobežojumi mezoterapijas procedūras veikšanai?
— Grūtniecība un zīdīšanas ar krūti periods, onkoloģija, infekciju un bakteriālas saslimšanas, vīrusa infekcija, herpes, paaugstināta ķermeņa temperatūra, porfīrija, nosliece uz keloīdu rētu veidošanos, hronisko slimību saasinājumi, anafilaktiskais šoks, epilepsija, autoimūnas, alerģiskas reakcijas, atopiskais dermatīts, psoriāze, ādas slāņu veseluma bojājumi.
Cenas

Jūsu Kosmetologs
Rīga, Ausekļa iela 7
Darba laiks:
Darba dienā – no 9:00 līdz 20:00
Sestdienās – no 10:00 līdz 19:00
Svētdienās – pēc vienošanās

Pieraksts pie administratora:
+371 20 750 750 (zvanot vai rakstot WhatsApp)

Konsultāciju (privāts) tālr.: +371 29 669 520
WhatsApp: mssg.me/kosmetologs
Messenger: m.me/kosmetologs
E-pasts: olgaleitane@gmail.com
Instagram: jusukosmetologs
Facebook: Jūsu Kosmetologs
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), botulīna toksīna (botoksa) injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), b-toksīna injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.