Kontūrplastika

Sejas estētika - injekciju kosmetoloģijaDr. Olga Leitāne
Estētiskās medicīnas eksperts
Kontūrplastika – pēc būtības ir sejas kontūru korekcija ar injekciju palīdzību un krunciņu likvidēšana. Efektivitātes ziņā kontūrplastiku var pielīdzināt plastiskajai ķirurģijai, taču ta ir nesāpīga un neizsauc blaknes. Injekcijam izmanto hialuronskābes preparātu kas ir dabīgs un radniecisks mūsu ādai.

»

Kas ir kontūrplastika?


Kontūrplastika ir estētiskās medicīnas injekciju metode, ar kuras palīdzību notiek ādas dziļā mitrināšana bez ķirurģiskas iejaukšanās izmantojot hialuronskābe. Kontūrplastika sniedz ātru efektu, risinot uzreiz vairākas problēmas. Ar tās palīdzību tiek aizpildīta dermas slāņa starpšūnu matrica, kas stimulē fibroblastus (atjauno un paātrina kolagēna un elastīna šķiedru sintēzi, kas atbild par ādas elastīgumu un skaistu sejas ovālu). Hialuronskābes injekcijas (filleri) izmanto lūpu palielināšanai, grumbu aizpildīšanai, sejas ovāla korekcijai. Kontūrplastiku parasti izmanto lai novērst asimetriju, vizuāli pacelt vaigus, oriģēt vaigu kaulu, zoda formu, deguna formu, deniņu zonu. Mutes deguna rievu aizpildīšana, vaigu apjoma palielināšana, mutes krunku aizpildīšana.

Hialuronskābe ir saistaudu galvenais struktūrelements, dabisks komponents, kas piemīt ādai, ar to palidzību organismā noris daudzi svarīgi procesi, jo hialuronskābe uztur ādā mitrumu, kā arī hialuronskābe ir lielisks antioksidants. Tā hidratē ādu, atjauno tās krāsu, elastību un tonusu, kā arī novērš līniju un grumbu rašanos, piešķir ādai starojumu.

Kontūrplastika likvidē grumbas, uzlabo ādas krāsu, izlīdzina tās reljefu, nevēlamas krokas un ādas ļenganumu, samazina hiperpigmentācijas intensitāti un palīdz ārstēt rētas un strijas. Nobriedušai ādai pamazām parādās šīs noderīgās skābes deficīts, to nepieciešams atjaunot.

Populārākie sejas kontūrplastikas veidi:

- Lūpu palielināšana ar hialuronskābi
- Filleru injekcijas (hialuronskābes filleru injekcijas)
- Mezodiegi jeb tredliftings
Visbiežāk uzdotie jautājumi par Kontūrplastiku

— Cik ilgi saglabājas kontūrplastikas efekts?
— Efekts saglabājas līdz 12 mēnešiem. Savukārt vecāka gadagājuma klientiem līdz 6 mēnešiem. Lai sasniegtu maksimāli efektīvu rezultātu, procedūru ieteicams veikt divas reizes gadā. Taču procedūras biežumu varēsim noteikt pēc individuālas konsultācijas.
— Kam piemērota kontūrplastika?
— Procedūra piemērota cilvēkiem ar grumbām, acīmredzamu ādas novecošanos (saules, stresa, smēķēšanas iedarbības rezultātā), sausu ādu vai ādu ar vītuma pazīmēm, atūdeņotu ādu (saules, vēja, kondicioniera iespaidā), samazinātu ādas tvirtumu un elastību.
— Kādām ķermeņa daļām veic kontūrplastiku?
— Kontūrplastiku var veikt jebkurai ķermeņa daļai (kas atrodas redzamajās vietās). Tomēr procedūru parasti veic sejas zonās. Piemēram lai palielināt lupas, novērst to asimetriju. Lai koriģēt sejas ovālu un vizuāli pacelt vaigus. Koriģēt vaigu kaulu un zoda formu, deguna formu, deniņu zonu.
— Cik daudz laika aizņem kontūrplastikas procedūra?
— Kontūrplastika parasti ilgst no 30 līdz 60 minūtem (atkarībā no ķermeņa vietas). Parasti procedūra nav sapīga un jutīga, tomēr gadījumā, kad procedūra kļūst jutīga, ādai var uzklāt lokālo (neinvazīvu) anestēziju. Pēc procedūras ir iespējams apsārtums un pietūkums - kas ir normāla ādas reakcija visiem cilvēkiem, kas drīz izzūd (1-2 dienas laikā).
— Kādi ir ierobežojumi kontūrplastikas procedūras veikšanai?
— Grūtniecība, onkoloģija, vīrusa infekcija, herpes, paaugstināta ķermeņa temperatūra, porfīrija, nosliece uz keloīdu rētu veidošanos, hronisko slimību saasinājumi, anafilaktiskais šoks, epilepsija.
Rezultāti

Cenas

Jūsu Kosmetologs
Rīga, Ausekļa iela 7
Darba laiks:
Darba dienā – no 9:00 līdz 20:00
Sestdienās – no 10:00 līdz 19:00
Svētdienās – pēc vienošanās

Pieraksts pie administratora:
+371 20 750 750 (zvanot vai rakstot WhatsApp)

Konsultāciju (privāts) tālr.: +371 29 669 520
WhatsApp: mssg.me/kosmetologs
Messenger: m.me/kosmetologs
E-pasts: olgaleitane@gmail.com
Instagram: jusukosmetologs
Facebook: Jūsu Kosmetologs
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), botulīna toksīna (botoksa) injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), b-toksīna injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.