RF Liftings

Sejas estētika - aparātu kosmetoloģijaDr. Olga Leitāne
Estētiskās medicīnas eksperts
RF liftings ir šūnu stimulācija ar radiofrekvenču palīdzību. Pielietojot kontrolējamo dziļu audu iesildīšanu - atjaunjas kalogēna izstrāde, samazinās grumbiņas, palēninās ādas novecošanās procesi. Āda atjaunojas dabiskā ceļā un kļūst tvirta ar izteiktu liftinga efektu. Procedūra nav traumatiska ar lielisku efektu jau pēc pirmās procedūras!

»

Kas ir RF liftings (radiofrekvences procedūra)?

RF-liftings vai radiofrekvences (RF) liftinga procedūra ir aparātmetode, kas paredzēta sejas, kakla un dekoltē zonas kopšanai. Procedūru pielieto šūnu stimulācijai, sejas ovāla korekcijai un ādas atjaunošanai dabiskā ceļā. Ādas atjaunošanas process balstās uz šūnu stimulāciju. Procedūras darbības laikā ādas audi tiek izsildīti līdz noteiktai temperatūrai (parasti audu temperatūra paaugstinās par 6-7 grādiem). Līdz ar to dermas iesildīšana stimulē kolagēna izstrādi un nodrošina atjaunināšanās efektu, savukārt kolagēna un elastīna sintēze samazina grumbu dziļumu, no kolagēna šķiedrām formējas ādas karkass nodrošinot liftinga efektu.

Āda atgūst svaigo un mirdzošo izskatu uzlabojas mikrocirkulācija, limfas attece, pazūd krunciņas, notiek fibroblastu un neokolagēna veidošanās. Procedūra nav invazīva un nav traumatiska, sniedz tūlītēju efektu, to var apvienot ar citām procedūrām. Pēc radiofrekvences procedūras āda kļūst tvirta ar izteiktu liftinga efektu.

Visbiežāk uzdotie jautājumi par radiofrekvences procedūru

— Cik ilgi saglabājas RF liftinga procedūras efekts?
— Efekts saglabājas līdz 18 mēnešiem un manāms uzreiz. Lai sasniegtu maksimāli efektīvu rezultātu, procedūru ieteicams veikt divas reizes gadā vai iziet vismaz 5-10 procedūru kursu. Taču procedūras biežumu varēsim noteikt pēc individuālas konsultācijas.
— Kam piemērota radiofrekvences procedūra?
— Procedūra piemērota cilvēkiem ar grumbām, acīmredzamu ādas novecošanos (saules, stresa, smēķēšanas iedarbības rezultātā). Cilvēkiem kam ir samazināts ādas tonuss un pastāv kontūru izmaiņas.
— Kādām ķermeņa daļām veic radiofrekvences procedūru?
— RF liftinga procedūru var veikt jebkurai ķermeņa daļai, tomēr procedūru parasti veic sejas, dekoltē, kakla zonās.
— Cik daudz laika aizņem radiofrekvences procedūra?
— Radiofrekvences procedūra parasti ilgst no 30 līdz 60 minūtem (atkarībā no ķermeņa vietas). Procedūra nav traumatiska, sapīga un jutīga.
— Kādi ir ierobežojumi radiofrekvences procedūras veikšanai?
— Grūtniecība, onkoloģiskas saslimšanas, somatiskas saslimšanas, laktācijas periods, kardiostimulatora esamība, individuāla strāvas nepanesība, epilepsija, herpes, ādas iekaisumi, metāliski implanti apstrādes zonā, infekciju slimības, apsārtumi apstrādājamajā zonā.
Cenas

Jūsu Kosmetologs
Rīga, Ausekļa iela 7
Darba laiks:
Darba dienā – no 9:00 līdz 20:00
Sestdienās – no 10:00 līdz 19:00
Svētdienās – pēc vienošanās

Pieraksts pie administratora:
+371 20 750 750 (zvanot vai rakstot WhatsApp)

Konsultāciju (privāts) tālr.: +371 29 669 520
WhatsApp: mssg.me/kosmetologs
Messenger: m.me/kosmetologs
E-pasts: olgaleitane@gmail.com
Instagram: jusukosmetologs
Facebook: Jūsu Kosmetologs
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), botulīna toksīna (botoksa) injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), b-toksīna injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.