Mezoporācija

Sejas estētika - aparātu kosmetoloģijaDr. Olga Leitāne
Estētiskās medicīnas eksperts
Mezoporācija ir inovatīvākā un efektīvākā metode, jo pēc būtības bez ādas bojājumiem nogādā bioloģiski aktīvšs vielas šūnās tieši tur, kur tas nepieciešams (uz dziļajiem ādas slāņiem). Ar mezoporācijas procedūras palidzību iespējams ievadīt hialuronskābi (kas mitrīna un baro ādu), ka arī dažādus "jaunības kokteiļus", kas atjauno ādu.

»

Kas ir mezoporācija?

Mezoporācija ir bezadatu mezoterapija (pēc būtības analogs mezoterapijai). Procedūra notiek bez injekcijām, proti ar elektrisko impulsu palīdzību ādā ievada "jaunības kokteili". Elektriskie impulsi atver ādā kanālus caur kuriem tiek ievadītas aktīvās vielas uz dziļajiem ādas slāņiem. Mezoporācija risina daudzas estētiskās problēmas, tādas ka akne un postakne, ādas novecošanās, krunkas, cīnās ar strijām un hiperpigmentāciju.

Mezoporācijas procedūras rezultāts sajūtams uzreiz. Āda kļūst elastīga, pazūd krunciņas, saglābājas izteikts sejas atjaunošanas efekts. Procedūra netraumē ādas virsmu līdz ar to nerodas komplikācijas hematomu un papulu veidā. Mezoporācija stimulē kolagēna sintēzi, tonizē, baro, mitrina un atjauno ādu, novērš sīkās grumbiņas, piesātina ādu ar skābekli.

Procedūrā ietilpst sejas ādas attīrīšana, tonizācija, intensīva mitrināšana ievadot ampulu ar aparāta palīdzību, sasniedzam limfodrenējošo un liftinga efektu, mitrinoša vai barojoša maska ar LED gaismas terāpiju. Procedūru noslēdz ar Jūsu ādas tipam piemērotu kremu.
Visbiežāk uzdotie jautājumi par mezoporāciju

— Cik ilgi saglabājas mezoporācijas procedūras efekts?
— Efekts saglabājas līdz 12 mēnešiem. Lai sasniegtu maksimāli efektīvu rezultātu, procedūru ieteicams veikt vismaz divas reizes gadā. Taču procedūras biežumu varēsim noteikt pēc individuālas konsultācijas. Parasti mezoporācijas kurss sastāv no 3 procedūrām, 1 reizi mēnesī.
— Kam piemērota mezoporācijas procedūra?
— Procedūra piemērota cilvēkiem ar grumbām, acīmredzamu ādas novecošanos (saules, stresa, smēķēšanas iedarbības rezultātā), sausu ādu vai ādu ar vītuma pazīmēm, atūdeņotu ādu (saules, vēja, kondicioniera iespaidā), samazinātu ādas tvirtumu un elastību.
— Kādām ķermeņa daļām veic mezoporācijas procedūru?
— Mezoporāciju var veikt jebkurai ķermeņa daļai (kas atrodas redzamajās vietās uz kurām iedarbojas UV saules stari un izraisa fotonovecošanos). Tomēr mezoporācijas procedūru parasti veic sejas zonās.
— Cik daudz laika aizņem mezoporācijas procedūra?
— Mezoporācijas procedūra parasti ilgst no 30 līdz 60 minūtem (atkarībā no ķermeņa vietas). Procedūra nav sapīga un jutīga, procedūras rezultāts sajūtams uzreiz.
— Kādi ir ierobežojumi mezoporācijas procedūras veikšanai?
— Grūtniecība, epilepsija, kardiostimulatora esamība, grumbu aizpildīšana ar filleru (6 nedēļas pirs mezoporācijas), ādas iekaisums bojājumi, svaigas brūces, ekzēma, herpes, dermatoze, onkoloģija.
Cenas

Jūsu Kosmetologs
Rīga, Ausekļa iela 7
Darba laiks:
Darba dienā – no 9:00 līdz 20:00
Sestdienās – no 10:00 līdz 19:00
Svētdienās – pēc vienošanās

Pieraksts pie administratora:
+371 20 750 750 (zvanot vai rakstot WhatsApp)

Konsultāciju (privāts) tālr.: +371 29 669 520
WhatsApp: mssg.me/kosmetologs
Messenger: m.me/kosmetologs
E-pasts: olgaleitane@gmail.com
Instagram: jusukosmetologs
Facebook: Jūsu Kosmetologs
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), botulīna toksīna (botoksa) injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), b-toksīna injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.