SPA un masāža procedūras

Atpūtieties un atjaunojieties spa centrā - Jūsu KosmetologsDr. Olga Leitāne
Estētiskās medicīnas eksperte
Atpūtieties un atjaunojieties spa centrā - JK, kas atrodas pašā Rīgas centrā. Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties Jums piemērotu pakalpojumu, un izpildīs to visaugstākajā līmenī. Masāža ļauj apvienot patīkamo ar lietderīgo. Uzlabojas ķermeņa darbība un atbrīvojas prāts. Pēc seansa jutīsies labāk un gribēsi smaidīt visu dienu.

»
SPA un masāžas procedūras
Ideāli piemērota masāža pēc ilgstoša stresa un nomāktības. Masāža uzlabo asinsriti, atslābina muskuļus un normalizē visa organisma darbību, kā arī pozitīvi ietekmē emocionālo stāvokli un palīdz atgūt iekšējo līdzsvaru. Mēs piedāvājam visa veida masāžas:

- Vispārējā klasiskā masāža
- Relaksējoša sajūtu masāža
- Limfodrenažas masāža
- Muguras masāža
- Pilna ķermeņa masāža
- Pēdu masāža
- Amber rituāls (pīlings, ķermeņa masāža, maska sejai)
Masāžas cenasEOS Endosfēras procedūra

Aprātkosmetoloģija - EOS Endospheres terapija

Dr. Olga Leitāne
Estētiskās medicīnas eksperte
Endosfēras terapija EOS ir pasaulē pirmā zinātniski pierādīta un klīniski pārbaudīta neinvazīva procedūra, kas efektīvi un droši risina vairākas ķermeņa problēmas. Uzlabo asinsriti, nostiprina asinsvadus un kapilārus, ārstē celulītu, samazina ķermeņa aprises.

»
Endosfēras terapija
Endosfēras terapija EOS ir droša, nesāpīga, pasaulē pirmā zinātniski pierādīta un klīniski pārbaudīta neinvazīva aparātmetode, kas saudzīgi un efektīvi risina vairākas ķermeņa problēmas. Pateicoties mikrovibrācijām un kompresijas metodei, notiek maksimāli efektīva problēmzonu ārstēšana un figūras korekcija.

Endosfēras terapija piemērota gan ķermenim gan sejai. Uzgaļi sastāv no 55 rotējošām sfērām, nodrošina mikro vibrācijas un kompresijas efektu. Sfēras ir izgatavotas no droša hipoalerģiska silikona un izvietotas noteiktos attālumos, lai sekmētu vieglu piekļuvi problēmzonām. Tas nodrošina iedarbību pat uz dziļi novietotiem muskuļiem, turklāt, netraumē ādu un limfovenozo sistēmu. Tāpēc procedūra ir piemērota pie paplašinātām vēnām un kapilāru tīklojumiem.


Tauku daudzuma samazināšana, muskuļu tonusa paaugstināšana, ādas elastības uzlabošana un ātra savilkšana pēc strauja svara zuduma, efektīva venozo asiņu un limfas atteces stimulācija, ķermeņa kontūru modelēšana, kā arī atrofisko (striju) un sīku hipertrofisku rētu samazināšana ar vieglu liftingu – tās ir sievietei aktuālas problēmas, kuras risina ar šo aparātu. Aparātam ir tāda konstrukcija, ka nav nepieciešams izmantot speciālus kostīmus, savukārt sfēru slīdēšanu pa ķermeni nodrošina speciāla eļļa, kas pastiprina efektu. Svarīgi ir tas, ka procedūra nav sāpīga, nav sezonālu ierobežojumu, un pēc protokola ievērojamus rezultātus var sasniegt 2-3 nedēļu laikā. Aparāts Endospheres principiāli atšķiras no vakuuma-rullīšu konstrukcijām un citiem tirgū esošajiem aparātiem.


Endosfēras iedarbība
- Uzlabo asinsriti, nostiprina asinsvadus un kapilārus
- Veicina limfas atteci, novērš tūsku
- Aattīra organismu no šlakvielām un toksīniem
- Stimulē kolagēna un elastīna sintēzi
- Paaugstina ādas tonusu, cīnās ar gravitācijas ietekmi uz ādu
- Paātrina vielmaiņas procesus
- Ārstē celulītu visās stadijās
- Samazina tauku šūnu apjomu
- Samazina ķermeņa aprises


Procedūru skaits
Tā kā tehnoloģijas intensitāte ir vairākas reizes spēcīgāka nekā manuālās masāžas, vakuummasāžas vai LPG iekārtas, rezultāts būs redzams un jūtams jau pēc pirmas procedūras, bet ievērojamas izmaiņas - jau pēc dažām pirmajām sesijām. Rezultāta sasniegšanai speciālists nozīmē 6, 12 vai 18 procedūru kursu. Rekomendējamais pārtraukums starp procedūrām 2-3 dienas (2x nedēļā)

Pēc procedūrām nav nepieciešams atlabšanas periods un rezultāta noturība ir līdz pat 6 mēnešiem. Ievērojot speciālista ieteikumus par uzturu un dzīvesveidu, rezultāts var saglabāties ilgāku laiku.


Endosfēras cenasTermoliftings - Viora FORM

Aprātkosmetoloģija - figūras korekcija

Dr. Olga Leitāne
Estētiskās medicīnas eksperte
Termolifting VIORA V-FORM - aparātprocedūra, kuras pamatā ir radiofrekvences iedarbība uz dermas apakšējiem slāņiem. Risina vairākas ķermeņa problēmas, uzlabo asinsriti, nostiprina asinsvadus un kapilārus, ārstē celulītu, samazina ķermeņa aprises.

»
Termoliftings - figūras korekcijai
Viora V-FORM termoliftinga procedūra ir patīkama, nesāpīga un ļoti efektīva procedūra ķermeņa figūras un ādas tekstūras uzlabošanai. Procedūrā vienlaicīgi darbojas divi fiziskie faktori: vakuums un RF liftings. Procedūra atjauno kolagēna izstrādi ādā, uzlabo vielapmaiņas procesus. Pēc procedūras apstrādātā ādas zona kļūst tvirta, jauneklīgāka un kopējais ādas stāvoklis ir uzlabojies.

- Uzlabo asinsriti, nostiprina asinsvadus un kapilārus
- Veicina limfas atteci, novērš tūsku
- Aattīra organismu no šlakvielām un toksīniem
- Stimulē kolagēna un elastīna sintēzi
- Paaugstina ādas tonusu
- Paātrina vielmaiņas procesus
- Ārstē celulītu visās stadijās
- Samazina tauku šūnu apjomu
- Samazina ķermeņa aprises


Pēc procedūras rezultāti ir redzami uzreiz, bet lai sasniegtu stabilu noturīgu rezultātu ir nepieciešams 6 procedūru kurss ar intervālu 1 reizi nedēļā. Procedūrai nav nepieciešama speciāla sagatavošanās un tai praktiski nav kontrindikāciju.

Viora V-FORM cenas

Jūsu Kosmetologs
Rīga, Ausekļa iela 7

Darba laiks:
Darba dienā – pēc pieraksta
Se. - Sv. – pēc vienošanās

Pieraksts pie administratora:
+371 20 750 750 (zvanot vai rakstot WhatsApp)

Sociālie tīkli:
Messenger: m.me/kosmetologs
Instagram: jusukosmetologs
Facebook: Jūsu Kosmetologs
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), botulīna toksīna (botoksa) injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), b-toksīna injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.