Mikropigmentācija un permanentais grims

Permanent makeup - mikropigmentācijas procedūra

Aļina Vlasova
Mikropigmentācijas speciāliste
Mikropigmentācija un permanentais grims – tetovēšanas līdzekļa mikrodevas ievadīšana cilvēka ādas virsējā slānī, veidojot pārejoši noturīgu zīmējumu. Permanent makeup ir noturīgs grims, kas jebkurā dzīves situācijā ļauj izskatīties nevainojami. Mūsdienās gan mikropigmentāciju izmanto ne tikai sejas grima veidošanai, bet arī dažādu ķermeņa defektu notušēšanai.

»
Permanentais grims (mikropigmentācija) – kļūst arvien populārāks – tas palīdz labāk izskatīties un būtiski ietaupa laiku un enerģiju krāsojoties katru dienu.

Permanentais grims var akcentēt sejas dabīgās līnijas, skaistumu, taču arī noder, lai koriģētu dažādus defektus. Piemēram permanentais grims ieteicams, ja tiek lietotas kontaktlēcas, vai alerģijas dēļ nedrīkst lietot kosmētiku.

Mikropigmentāciju veic 3 sejas daļām – uzacīm, acīm un lūpām un katrai no šīm daļām ir iespējams veikt korekcijas pēc individuālām vēlmēm.
Permanentais grims
Kas ir jāzina par mikropigmentācijas procedūru?

Pirms procedūras:

Notiek konsultācija lai nodrošinātu veiksmīgu un drošu procedūru - ļoti svarīgi pārliecināties, ka Jums nav alerģijas no kāda konkrēta līdzekļa vai citas slimības, tāpēc pirmais solis ir anketas aizpildīšana, jo meistaram ir svarīgi zināt par visu, kas varētu negatīvi ietekmēt procedūras gaitu. Meistars arī iepazīstina ar tālāko procedūras norisi un kopšanu pēc procedūras.

Procedūras norise:

Nākamais solis ir skice ar zīmuli, kas ļaus saprast aptuveno gala rezultātu. Tālāk meistars uzliek anestēziju un mierīgu mūziku, lai procedūra būtu patīkama. Jūsu drošība mums ir ļoti svarīga, tāpēc procedūras laikā izmantotie materiāli – adatas, uzgaļi, vates, cepurītes, salvetes – ir vienreizēji. Katra zona (uzacis, acis, lūpas) aizņem vidēji 1.5-2 stundas atkarībā no klienta individuālām prasībām. Pēc procedūras ir iespējams neliels apsārtums un pampums, taču tas parasti noiet 1 stundas laikā.

Pēc procedūras:

Pēc procedūras apstrādātā zona ir nedaudz tumšāka kā pēc sadzīšanas, un permanentais grims sadzīst vidēji 5-10 dienu laikā. Pēc 1 mēneša ir jāveic korekcijas procedūra, lai nostiprinātu toni, un permanentais grims būtu noturīgs. Vidēji tas turas 1-2 gadus, pēc tam ir jāveic atjaunošanas procedūra, lai atsvaidzinātu grimu.


Mikropigmentācijas rezultāti:

Mikropigmentācijas porcedūruru veic mūsu sertificētie speciālisti:
Micropigmentācijas meistare
Aļina Vlasova
Cenas uz mikropigmentāciju:

Jūsu Kosmetologs
Rīga, Ausekļa iela 7

Darba laiks:
Darba dienā – pēc pieraksta
Se. - Sv. – pēc vienošanās

Pieraksts pie administratora:
+371 20 750 750 (zvanot vai rakstot WhatsApp)

Sociālie tīkli:
Messenger: m.me/kosmetologs
Instagram: jusukosmetologs
Facebook: Jūsu Kosmetologs
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), botulīna toksīna (botoksa) injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), b-toksīna injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.