PROFHILO®

Sejas biorevitalizācija un remodelēšanaDr. Olga Leitāne
Estētiskās medicīnas eksperts
PROFHILO® – pēc būtības ir sejas kontūru korekcija ar injekciju palīdzību un krunciņu likvidēšana. Efektivitātes ziņā kontūrplastiku var pielīdzināt plastiskajai ķirurģijai, taču ta ir nesāpīga un neizsauc blaknes. Injekcijam izmanto hialuronskābes preparātu kas ir dabīgs un radniecisks mūsu ādai.

»

Kas ir PROFHILO®?


Estētiskā medicīna nestāv uz vietas, un zinātniskie atklājumi tajā notiek biežāk, nekā mums var likties. Spilgts piemērs skaistumkopšanas industrijā ir injekcijas ar preparātu Profhilo, ko izstrādājuši itāļu zinātnieki. Tas pilnībā maina priekšstatu par ādas biorevitalizāciju un remodelēšanu. Būtībā Profhilo ir viens no preparātiem, kas padara lēnāku ādas dabīgās novecošanas procesu.

Profhilo injekcijas palīdz atjaunot zemādas-tauku šķiedrvielas apjomu. Citiem vārdiem sakot, notiek tauku slāņa kvalitatīva reģenerācija, tā atjaunošanās, uzreiz pēc procedūras Jūs redzēsiet dubulto efektu:

- Spēcīgu liftingu
- Teicamu mitrināšanu

Tādējādi mēs iegūstam dubultas iedarbības preparātu: mitrināšana un liftings.

PROFHILO grūti nosaukt par biorevitalizatoru. Tas tāpēc, ka ādas mitrināšana nav tā vienīgā funkcija! Profhilo satur 32 mg hialuronskābes ar augstu molekulmasu (H-HA), kas rada liftinga efektu, un 32 mg hialuronskābes ar zemu molekulmasu (L-HA), kas atbild par ādas mitrināšanu. Tātad 64 mg hialuronskābes kalpos jūsu ādas labā.

Un kāda ir efekta īpatnība?

Profhilo patiešām izdzēš vecumu, tāpēc ka tā sastāvs rada ideālus apstākļus fibroblastu, keratinocītu un adipocītu (tauku šūnu) dzīvībai un augšanai, atbalsta to dzīvotspēju, kas izraisa paša zemādas tauku atjaunošanos, kuru trūkums ar vecumu paliek ievērojamāks. Turklāt, Profhilo ir viskozs un prasa tikai 5 injekcijas katrā sejas pusē. Tas nozīmē, ka procedūra ir praktiski nesāpīga (nekādu sāpju, zilumu un tūskas). Pie tam, pats preparāts izplatās 4 cm diametrā, kas nodrošina vienmērīgu sadalījumu audos.

Profhilo noņem grumbas pat anatomiski sarežģītos apvidos, cīnās ar pigmentāciju, atjauno zemādas taukus, atjauno ādas dabisko krāsu un mirdzumu, atjauno zaudēto apjomu un tonusu, savelk poras, padara ādu biezāku.

Ieteicamais kurss – divas procedūras ar mēnesi intervālā. Efekts ilgst 8-12 mēnešus.

Ādas bioremodulācijas procedūra ar preparātu Profhilo:

- Novērš novecošanu
- Nodrošina vairāku ādas līmeņu, saišu un zemādas-taukaudu atjaunošanos
- Nodrošina mitrināšanu un liftingu
- Procedūra notiek ātri, nesāpīgi un bez rehabilitācijas perioda

Rezultāti pēc procedūras ar Profhilo preparāta izmantošanu ir iespaidīgi, āda paliek:

- gluda, spīdīga,
- mitrināta,
- elastīga un nostiepta.

Tāpat procedūru rekomendē ādas atjaunošanai, profilaksei, vecuma izmaiņu korekcijai delikātajās kakla un dekoltē zonās.

- Tiek veikti tikai 5 injekcijas katrā sejas pusē
- Rehabilitācijas periods izpaliek, nenozīmīgi apsārtumi pāriet jau pēc dažām stundām
- Pietiek ar 2 procedūrām gadā – pirmā un pēc pieciem mēnešiem otrā

Jāpiebilst, ka uz doto brīdi, šis ir viskoncentrētākais preparāts uz hialuronskābes bāzes, kurus var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem. Profhilo izgatavošanas procesā šo skābju komplekss tiek uzsildīts, kā rezultātā to molekulas salīp viena ar otru. Pēc tam maisījumu strauji atdzesē. Šis process izraisa ūdeņraža saišu veidošanos, kas nesadalās ādas audos un ļauj saglabāt augstu skābes koncentrāciju. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka šis saites rodas bez papildus ķīmisko savienotāj-aģentu izmantošanas, kas mēdz būt toksiski. Tātad šis preparāts ir nekaitīgs, neizraisa alerģijas, pierašanas un audu noraidīšanu.

Vai vēlies pamēģināt? Gaidīšu tevi skaistuma un jaunības procedūrās!


Cenas

Jūsu Kosmetologs
Rīga, Ausekļa iela 7
Darba laiks:
Darba dienā – no 9:00 līdz 20:00
Sestdienās – no 10:00 līdz 19:00
Svētdienās – pēc vienošanās

Pieraksts pie administratora:
+371 20 750 750 (zvanot vai rakstot WhatsApp)

Konsultāciju (privāts) tālr.: +371 29 669 520
WhatsApp: mssg.me/kosmetologs
Messenger: m.me/kosmetologs
E-pasts: olgaleitane@gmail.com
Instagram: jusukosmetologs
Facebook: Jūsu Kosmetologs
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), botulīna toksīna (botoksa) injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.
Kosmetologs, kosmetologs sejas tīrīšana, labs kosmetologs Rīgā, kosmetologs rīgā atsauksmes, kosmetologa pakalpojumi, kosmetologs cenas, kosmetologa konsultācijas, profesionālā ādas tīrīšana, mezoterapija, biorevitalizācija, aparātkosmetoloģija, tredliftings - sejas modelēšana ar mezodiegiem, kontūru un apjoma plastika, šķidrie implanti bioarmēšana (kosmētisko filleru injekcijas), b-toksīna injekcijas, ķīmiskais pilings, elektoepilācija, elektrokoagulācija (papilomu un asinsvadu likvidācija), ādas attīrīšana, ādas mehāniskā tīrīšana, RF liftings, mandeļpīlings, ACNE procedūra, kompleksie pīlingi, dermabrāzijas procedūra, armēšana ar filleriem, redermalizācija, anti age procedūras, bioplazmas procedūra.